Bosch Premium Partner

Premium Partner on meie soojuspumpade paigaldaja ja käivitaja, kel on aastatepikkune kogemus ja väga põhjalikud teadmised Boschi soojustehnikast. Sellest tulenevalt saate oma soojuspumbale veel pikema garantiiaja, sest teame, et see on nõuetekohaselt ja kõrge kvaliteediga paigaldatud.

Parim soojuspump parimalt paigaldajalt

Kui ostate maailma parimalt tehnoloogiaspetsialistilt Bosch kvaliteetse soojuspumba, siis tahate te, et ka paigaldus, käivitus ja hilisem järelteenindus oleks tipptasemel. Planeerimine, paigaldamine ja seadme käivitamine peavad vastama meie toodete kõrgele kvaliteedile. Ainult nii saame olla kindlad, et midagi pole jäetud juhuse hooleks. Seepärast soovitame alati valida Boschi Premium Partneri.

Pädevus tagab turvalisuse

Boschi Premium-partnerid on pikaajalise kogemusega ja hoolikalt valitud sõltumatud professionaalid. Nad läbivad regulaarselt Boschi toodete ja paigalduse ning järelhoolduse meetodite alal meie koolituskeskustes põhjaliku väljaõppe. Lisaks on neil kõik vajalikud ja nõutud dokumendid töötamiseks teie kodus, näiteks külmaaine käitlemisluba. See annab teile täiendava turvalisuse ja pikema garantii soojuspumbale.


5-aastane tehasegarantii

Kui tellite oma soojuspumbasüsteemi Boschi Premium Partnerilt, saate suurepärase lisaväärtuse: eksklusiivse pikendatud garantii. Viie aasta vältel on teie uus Boschi soojuspump täielikult kaitstud Ilma täiendavate lisatasude, kindlustuste ja muude kuludeta.

Ainus asi, mida teilt soovime, on kaks ülevaatust garantiiperioodi jooksul (pärast kahe ja nelja tööaasta möödumist). Teil tuleb need ülevaatused ise tellida ja nende eest tasuda – täpselt nagu siis, kui jätate oma auto hooldusesse, et tagada selle töötamine parima kvaliteediga.

  • Pikendatud garantii kehtib vastavalt tingimustele, mida kirjeldatakse Boschi garantiikaardil, arvestades lisanõudeid:
  • Kogu (standardne + pikendatud) garantiiaeg on 5 aastat. Garantiiperiood algab seadme käikuandmise momendist (kuupäevast), kuid mitte hiljem, kui 6 kuud pärast selle omandamist.
  • Pikendatud garantii kehtib Boschi soojuspumpadele võimsusega < 20 kW, millel on teatud lisaseadmed (Bosch boilerid ja akumulatsioonipaagid, temperatuuriregulaatorid, juhtmoodulid).
  • Toode peab olema ostetud ja paigaldatud Eestis. Pikendatud garantii katkeb juhul kui soojuspump paigaldatakse teistkordselt mõnele teisele aadressile või muudetakse soojuspumba asukohta paigaldusruumis.
  • Toote käivitaja peab olema Bosch Premium Partner.
  • Bosch Premium Partner peab soojuspumpa kontrollima 2 ja 4 aasta lõppedes arvates vastuvõtmise päevast (+/- 2 kuud). Need ülevaatused tuleb märkida garantiikaardile ning nende hoolduste korraldamise ja tasustamise eest vastutab soojuspumba omanik.
  • Boschi pikendatud garantii jääb jõusse ka siis kui Bosch Premium Partner oma tegevuse selle perioodi jooksul lõpetab. Sellisel juhul tuleb siis hoolduse või garantiiteeninduse korraldamise
Miks me tahame ülevaatusi?

Isegi kui teie soojuspump töötab ideaalselt, on selle regulaarne hooldamine hädavajalik. Professionaalne kontroll tagab, et teie soojuspump töötab ka edaspidi turvaliselt ja tõhusalt ning väldib võimalike pisitõrgete kasvamise suurteks probleemideks. Täpselt nii, nagu oleme koguaeg soovitanud soojusseadmeid lasta regulaarselt spetsialistil üle vaadata. Parim aeg selleks on hilissuvel või varasügisel, nii et talvekuudeks on teie kütteseade parimas seisundis ja valmis hoidma kodu kindlalt soojana.